| UrSuL3Tz a întrebat:

Salutare. Care este diferenta dintre un Samsung galaxy s1 original si unul replica?

Răspuns Câştigător
| denyemy a răspuns:

La replica sunt folosite materiale mai proaste si mai ales nu se compara la performante. Nu am vazut vreo replica sa fie egala ca procesor sau rezolutie la camera cu originalul. La nici un galaxy S.

| UrSuL3Tz explică (pentru denyemy):

Exemplu : multe telefoane pe tach intre cele originale si fake is uneori greu sa iti dai seama. presumunem ca ai stii totul despre un anumit telefon pe care iti poti da seama mai departe daca e fake sau nu. si totusi poate sa aiba totul la fel si fekeu. cum iti dai seama?

4 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

Nu este la fel de performant, rezistent.

| UrSuL3Tz explică (pentru vRemi):

Asta stie oricine despre orice telefon. altceva?

| Firescu_Dragos_1993 a răspuns:

Vrei sa spui daca e Fake? Pai diferenta e mare... nu tine mult bateria, memoria slaba, ca si cum ar fi un s1 mini.