| Andreeadede96 a întrebat:

.care este mai bun dinte iphone 5 si Samsung galaxy S3?

Răspuns Câştigător
| Verdant a răspuns:

IPhone 5 VS Galaxy S3? Voi astia care raspundeti, nu ati avut niciodata in posesie un iPhone 5 si un S3. Fara de care nu aveti de unde sa stiti care este mai tare. Am exact 3 telefoane, iPhone 3 s, iPhone 5 si S3. iPhone 5 este cel mai tare, ruleaza absolut orice joc mare sau mic. Pe S3 Temple Run 2 nu merge, pe iPhone 5, merge la perfectie. 5-ul are foarte multe aplicatii, mult mai multe decat S3, iPhone 5 este utilizat pentru jocuri, GPS, etc. (TOT MAI MULTE). Jocurile si GPS-ul merg si pe S3, dar vreau sa spun ca ai ce sa faci cu el, nicidoata nu te plictisesti (de iPhone5). Am si la avatar o poza cu iPhone 5, e super mare ecranul, joci Glow Hockey ca un meci de fotbal pe el. In fine, a aparut S4 si S3 devine demodat, la fel cum a fost si S2. Toate sunt bune la vremea lor. S4 poate e mai bun ca iPhone 5. Eu ti-am spus doar niste diferente. Tu alegi, stii ce iti recomand...

11 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Samsung Galaxy S3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea Samsung Galaxy S3.

| SouLIce a răspuns:

Ambele sunt bune dar eu prefer Samsung galaxy s3

| Niklauss a răspuns:

Evident ca Samsung Galaxy S3.

| SpecialistIT a răspuns:

Evident ca Samsung Galaxy S3.
Pret aici: http://www.mediadot.ro/......nium-grey/

Bafta!

| Verdant a răspuns:

Oricum iPhone 5 e cel mai scump si cel mai nou aparut, logic ca e mai tare!

| ჯpLaNe a răspuns:

Samsung Galaxy S3

| victor73 a răspuns:

Samsung galaxy S3

| MironAndrei1 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 desigur dar am auzut ca s-a lansat S4 in America, nu e tare?!

| AlexUnderADS a răspuns:

Eu unul prefer Samsung Galaxy S3. Nu pentru ca asa au raspuns si ceilalti dar asta imi place mai mult si il consider mai bun.

| Cristiana0000 a răspuns:

Buna eu am avut S3, mi s-a stricat de 2 ori...acum am Iphone 5 si sunt super multumita de el!