| Miriiii a întrebat:

Buna;*, care sti de ce nu merge la YM 11 [11. 5] sa schimb poza la avatar... tocmai mi-am formatat pc-ul, si nu mai am nici-o poza la mess, puls de asta l-am reistalat. dar cum dau pe browse..si sa selectez desktop ca sa-mi aleg o poza,... mie se blocheaza, si nu-mi ramane decat sa ies si sa reintru'!
Daca exista vreo solutie! Help :*

2 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

Imi imaginez ce bine ai formatat si instalat windows daca si mess-ul ti se blocheaza

| Miriiii explică (pentru ChioruL14):

Messu' era bine instalat, nu vad ce nu as fi instalat bine cand totu este asa de simplu... cel putin la mess. iar windows'ul nu l-am facut eu. si cineva in domeniu It-ului..si nu am mai putut lua legatura cu el. ca altfel nu as mai fi postat intrebarea asta aicihappy!
Dar totu' s-a rezolvat. mai ramasese un mic virushee hee care-mi bloca tot in pc..si trebuie formatat din nouhappy!