| Cocolino9 a întrebat:

Cat va fi iPhone 6 de Black Friday? Avand in vedere ca va aparea iPhone 7 iar preturile de la iPhone 6 vor scadea.

2 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

Anul trecut a prins un prieten cu 2.000 lei iPhone 6. Doar ca s-au dat toate cateva zeci cate erau in maxim 30 de secunde de la pornirea site-ului. Deci probabil anul asta sa te astepti la 17, 5 pentru iPhone 6, desi cred ca or sa dea 6s cu 20.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

IPhone 7 mai are pana apare. Si niciodata nu a adus reduceri drastice pentru modelele anterioare, cel putin nu cele din vecinatate. Iar BF e o mizerie, nu te astepta la minuni.