| Lolololalali a întrebat:

Când vor mai scădea preturile unui IPhone 4S?

4 răspunsuri:
| CharlieHarper a răspuns:

Când va apărea 5-ul.

| Lolololalali explică:

Dacă îmi plac produsele de la Apple și nu mă deranjează bateria, de ce sunt neapărat proastă?
De ce nu puteți să răspundeți pur și simplu la întrebare fără să comentați?

| roxyb97 a răspuns:

Cand va aparea un model mai nou a lui iphone ex iphone 5 iphone 6 ai vazut cu telefoanele noi au avut vreo 20 de milioane pret si acum au ajuns la 4-5 milioana asa se va intampla si cu iphone 4s cand vor aparea iphon-uri mai imbunatatite funda

| zorox a răspuns:

O sustin pe roxyb97, iar cei care au spus " Cand prostii ca voi o sa mai inceteze sa cumpere aparatura supraevaluata gen produse Apple " si "Cand dobitoci ca voi or sa cumpere un telefon care bateria te tine mai mult de 1 zi." cauta-ti-va u hobby