| whiterose26 a întrebat:

Ce laptopuri sunt mai bune? Despre cele de la Hp, Compaq, Dell, ce ati auzit? As vrea un laptop nou pana in 10 mil... Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| AdiCosac a răspuns:

Depinde pentru ce vrei, daca vrei pentru gaming e cam greu sa gasesti.
Din lista aia prefer Dell.

5 răspunsuri:
| Gabonne1982 a răspuns:

Ti-as recomanda Toshiba,IBM sau Lenovo, Compaq. Cele de la Dell, HP sau Acer sunt slabutewinking

| XK a răspuns:

Mai ieftin de att nu gasesti;)

http://www.emag.ro/......--pLB392EA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1250 de lei.
Netbook Dell Inspiron 1018 cu procesor Intel® AtomTM Single Core N455 1.66GHz, 2GB, 320GB, Intel® GMA 3150, Ubuntu 10.04, Cherry Red
Tocmai l-am comandat astazi de pe e-mag; il primesc pe marti, fara taxa de transport.
Din cele mentionate de tine, Dell e pe departe cea mai fiabila firma. "laptop nou pana in 10 mil" nu gasesti, decat tot un netbook d'asta mic, cu performante mult sub cel sugerat de mine.

Multa bafta!

| jdbsg a răspuns:

Al meu este Compaq 615 sunt multumita de el, camera este f bunawinkingrecoman