| alexa30 a întrebat:

ce parare aveti despre telefonul nokia n79? va pup:*

4 răspunsuri:
| vigome a răspuns:

Cred ca vrei sa spui, N97. Bun dar deja depasit pentru ca la aceeasi bani ai si alte variante. Oricum nu e rau.

| vigome a răspuns:

Auzi bai alexa30, in primul rind eu am pus o intrebare decenta si daca am jignit pe cineva, imi cer scuze, tu invata intai limba romana, cit de cit, si apoi vorbeste. Si apropo, la cum vad ca iti merge mintea, scuza-ma dar tu nu o sa ai in viata ta atitea telefoane cite am eu in casa acum si sa le ai, valabil pentru tine, prin munca ta cinstita, ca nu prea vad sa fii iesit prin lume. Si daca eram fraier cum crezi nu eram unde sunt acum si cum sunt. Clar!

| vigome a răspuns:

Mai bun decit tine, si e si mai inteligent. Esti multumit!

| alexa30 explică:

Bah tu esti fraier rau daca zice amu un lucru ala i 79 nu 97 toti fraieri il confunda si gura ca faci praf