| Babyfuckyou a întrebat:

Ce parare aveti despre telefonul nokia C2-01? e bun sau nu?

Răspuns Câştigător
| Outspoken2 a răspuns:

Sa sti caeste un telefon foarte bun.Are cam tot ce ii trebuie unui telefon modernsadcamera,slot pentru card, bluetooth.)Eu ti-l recomand, mai ales caci este foarte rezistent cazaturilor.Sa ai parte de el si Craciun fericit si multa sanatate tie si familiei tale!

| Babyfuckyou explică (pentru Outspoken2):

Mersi mult si tie la fel:* telefonul l-am primit de la mosu e ft super mersi de recomandare:*.)

3 răspunsuri:
| DomnuEvident a răspuns:

Mai bine unu C5-03winking! De ala am eu si e ffff bun, camera de 5 mp, card 2 gb inclus, tot ce vrei happy.

| AndraMoldovan a răspuns:

Sora mea are Nokia C2-01 de vreo doua luni si e multumita de el.