| DianaDiaa a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Samsung galaxy fame? Vreau mai multe detalii, eu il am de cateva luni si am inteles ca dupa ceva timp ar incepe sa faca figuri...si cam asa ar fi, in sensul ca merge putin mai greu, inca nu stiu ce sa zic(poate e de la net sau de la vreun joc sau nu stiu).
Chestia e ca mi-a facut si 2 faze-1 data s-a inchis singur si nu se mai deschidea iar a doua oara nu se mai bloca ecranul si a trebuit sa scot bateria din nou. Deasta va intrebam si pe voi deoarece daca ma duc la ei nu va avea nimic, practic merge bine nu am probleme mai mari doar ca na...

7 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Este bun.dar are o groaza de defecte si nu face banii

| DianaDiaa explică (pentru ChrissD):

Dar ce detaliat, mersi de raspuns
P.s. nu vreau sa par nesimtita dar citeste intrebarea cum trebuiehappy

| coztel5437 a răspuns:

Nu merita...cei de la Samsung nu l-au produs cu atentie ca astea mai scumpe gen s3, s4, seria note...

| DianaDiaa explică (pentru coztel5437):

Telefonul asta costa MAXIM 7 milioane in schimb s4 23 de mil.(acum cateva luni)

| coztel5437 a răspuns (pentru DianaDiaa):

"acum cateva luni" era atat, acum ii vreo 15 mil. cel mai ieftin...ai vrut o parere, ti-am dat :p

| Alinutz0 a răspuns:

Olla, din câte am văzut, telefonul costă în jur de 4 milioane. Ce să zic, eu am s4 si săptămâna trecută mi-a făcut faza care ai păţit-o si tu cu închisul, în schimb eu am rezolvat. La mine era o problemă de la software si trebuia schimbat Android-ul love struck Părere : este un telefon destul de bun pentru preţul pe care il are. Are o colegă de clasă şi în 2 ani de zile nu a avut nici o problemă cu el. Sper ca ţi-a fost de folos răspunsul meu. O zi bună să ai în continuare. :*

| DianaDiaa explică (pentru Alinutz0):

Mersi de raspuns, o sa iti dau vot... poate mai primesc raspunsuri happy