| tixytix a întrebat:

Ce parere aveti voi despre telefoanele Lg optimus L7 si Samsung Galaxy s3 MINI.As vrea sa achizitionez unul dintre cele 2 telefoane si inca nu ma pot decide. daca sa pun accent pe aspect/ecran si pe durata de viata (Lg) sau pe sistemul de opeare /procesor( Samsung)
M-ar ajuta cateva opinii! big grin

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Intotdeauna pune accent pe durata de viata a bateriei eu unul prefer un telefon care sa uit de incarcarea bateriei in fata unui telefon high-end gen galaxy s3

momentan am achizitionat un LG gu 230 slide e un jaf cu J mare dar de cand al am am uitat sa-l mai incarc tine bateria vorbit cate 8-9 zile.