| dansarabia1234 a întrebat:

Buna. Ce procesor este mai bun? Snapdragon sau exynos? Am înțeles ca la Snapdragon nu se încălzește asa tare telefonul. Eu am procesor exynos si se încălzește foarte tare.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exynos e inferior cu mult, dar mai sunt altele si mai rele, mediatek helio. Incalzirea nu tine de procesor, tine de telefon

| cfrtobias a răspuns (pentru anonim_4396):

S-ar zice ca 2100 e destul de bun, dar poate tot Snapdragon e mai bun nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru cfrtobias):

Nimeni nu vrea exynos, numai daca e pretul mic gen Samsung a21 a51. Snapdragon e mereu peste

| RealKing01 a răspuns:

Snapdragon