| Motănaş a întrebat:

cine ma poate ajuta?! Am nevoie urgent sa postez un comentariu pe youtube, dar nu stiu din ce cauza nu se deschide casuta in care trebuie sa scriu.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Punete in contact cu staff-ul youtube sau incearca cu alt browser.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate nu esti logat sau trebuie sa dai click de mai multe ori pe dreptunghiul de dialog.

| Motănaş explică (pentru mgtow):

Sunt logata, si +ori de cite ori nu dau click, nu se deschide, ba chiar apar cuvintele :
,, Se deschide...''
si oricit nu as astepta nu se intimpla nimic

| Motănaş explică (pentru mgtow):

Bine incerc happy mersi esti foarte rapid, ma bucura asta, chiar daca nu va reusi oricum iti dau funda, inca o data Multumesc

| mgtow a răspuns (pentru Motănaş):

Punete in contact cu staff-ul youtube sau incearca cu alt browser.