| Andreea069 a întrebat:

Contul meu de YouTube este "sincronizat" cu cel de Google+. Cum pot sa fac sa nu mai fie? Adica eu vreau sa-mi pun o poza de profil pe YouTube si nu pot din cauza asta. straight face happy
Funda!winking

Răspuns Câştigător
| Andy2013 a răspuns:

Intrii la Setari YouTube acolo in dreapta cand apesi pe imaginea ta si dai "Deconectati canalul de la Google +". Funda?

4 răspunsuri:
| cavalerul11 a răspuns:

N-ai cum si eu am cont youtube si e legat tot de google nu poti sale desparti youtube e legat de google asa ca n-ai ce face ca e legat de google si nu poate fi despartit

| DDCC a răspuns:

Google și YouTube sunt parteneri iar contul Google este același cu contul YouTube.
Însă, poți seta poze separate pentru cele două profiluri.

| Shobo91 a răspuns:

Te deloghezi de la amandoua si te loghezi prima data pe youtube si apoi pe google.sau lasi google-ul delogat daca nu-ti trebuie cat timp folosesti contul de youtube!