| EuAli a întrebat:

Credeti ca-i bun laptopul urmator : http://www.emag.ro/......-271824782
Ma refer bun pentru:jocuri, Internet, blogging, multimedia, etc. Vreau sa stiu daca-l cumpar sau nu.Sa spuneti tot despre el, sa stiu daca ii bun de ceva sau nu.

P. S. Si daca ati vazut altundeva mai ieftin laptop-ul, dar sa aiba aceleasi caracteristici, sa imi dati un link unde ati vazut, sau un laptop mai ieftin, dar echivalent.

2 răspunsuri:
| dany1219 a răspuns:

Da e ff bun...si la jocuri nu o sa ai probleme...sa-l porti sanatos.winking

| bilboo a răspuns:

Mai degraba ti-as recomanda o configuratie de PC de bani aia daca vrei sa iti fac configul ma gasesti la Yahoo ID: smecheriu_xxx