| Huber a întrebat:

Hei. De 2 saptamani mi-am dezactivat contul de facebook. Ulterior, l-am mai accesat, insa doar introducand email-ul si parola, pe urma mi se spunea ca pana in decembrie daca nu mi-l reactivez, mi se va sterge definitiv. Insa azi am incercat sa mi-l reactivez, si nu mai imi recunoaste adresa de email. Dat fiind faptul ca inca nu e decembrie, normal ar trebui sa mai am posibilitatea sa mi-l reactivez. Ce pot sa fac in cazul asta sa imi recuperez contul?

1 răspuns:
| oOSaritaOo a răspuns:

Păi dacă ţi-ai dezactivat contul înseamnă că ai dat să ţi-l şteargă... :S cred că ţi-l poţi reactiva intrând pe contul de facebook.