| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Cum pot deschide o usa blocata? Am cheia dar cand incerc sa o descui nu merge. sad
Sunt sigura ca am bagat`o bine. Nu stiu ce sa-i mai fac. Nu e nimeni acasa care sa ma ajute...
Am incuiat usa dintr`o gluma si acum nu o mai pot deschide.

Ajutor? E foarte urgent!

Răspuns Câştigător
| xXxFaTiMa a răspuns:

Inceraca sa ridici usor cheia sau da mai cu putere sau impinge cat de tare poti in stanga sau dreapta depinde in ce parte se deschide usa

| Ballet a răspuns (pentru xXxFaTiMa):

Nu merge, am incercat. crying

4 răspunsuri:
| xXxFaTiMa a răspuns:

Atunci nu stiu pote e blocat ceva suna la cineva poate forteaza un pic usa si se deschidecrying

| Simona a răspuns:

Pfff...imi pare rau de tine...trebuie sa intrebi pe cineva priceput. happy

| danmicu a răspuns:

Trebuie sa apelezi la o firma care deblochează usi, cum este http://www.deblocari-de-usi.ro/