| lala_1641 a întrebat:

cum pot face la sims sa am mai multa mobila alte haine de schimb...
sims 2 big grin
dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| boolinepink a răspuns:

Păi există anumite package. uri pe care poţi să le descarci de pe net.
Uite aici un link : http://www.thesimszone.co.uk
După cel e descarci [ probabil sunt arhivate ]
Le dezarhivezi şi pui fişierele in download din folderul unde e instalat sims
Dacă nu ai acel folder poţi să creezi tu unul cu numele : Download
Şi pui acolo package. urile
Sper că am fost de folos :-". :">

6 răspunsuri:
| kitty_9527 a răspuns:

In partea dreapta, jos este un semn cu un fotoliu. Dai click si acolo in poti alege orice in functie de ce ai nevoie pentru ca ele sunt pe categori.In privinta hainelor trebuie sa te duci la magazin sa-ti cumperi unde sunt asezate pe un cuier. Logic ca iti va trebui bani.Sunt destul de scumpe deci ti-as spune sa apelezi mai intai la parole; apesi in acelasi timp shift+ctrl+c apoi scrie pe fondul alb motherlode, iar pentru a disparea dac esc.Noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu dau 2 fotolii la schimb. tu ce dai?

| SiMpLa a răspuns:

CAUTA SKIN SIMS2 PE GOOGLE app si mie m place sa joc sims deci imi dai idi tau sa ne impartim parerile?batting eyelashes)

| Larisa005 a răspuns:

Pei de pe www.thesims2.com iti poti lua alta mobila sau alte haine, frizuri...
ori iti poti creea cu the sims 2 body shop :D

| lala_1641 explică:

M. xd23.

| neednothing a răspuns:

Pai jos in stanga este un semn cu un fotoliu. Dai click si o sa-ti apara mobila acolo si alegi.Si haine de schimb cumperi un sifonier si dai clik dreapta pe el.