| Katgirl12 a întrebat:

Cum pot face pe facebook in asa fel incat persoanele pe care nu le am la prieteni sa nu-mi poata trimita mesaj?
Funda happy!
Ma scuzati la categorie dar este vizitata cel mai des!

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Pai acum depinde ce setari ai, daca nu ii ai la prieteni e clar ca nu iti pot trimite mesaje daca nu le accepti cererea, dar in locul tau as acceptao si i-as bloca succes

| NameHarris a răspuns:

Nu poti!

| buzeduulci a răspuns:

Ignora-le

| buzeduulci a răspuns:

Sau fa-ti contul privat sa nu te gaseasca nimeni in bara de search

| SSS28 a răspuns:

Pai, pur si simplu ii blochezi.dai la setari - blocare si gata, chiar daca nu ii ai la prieteni, poti sa ii blochezi oricum si oricand.le dai block si puff, gata. Nu iti mai pot trimite mesaje.baftawinking