| clau17dia a întrebat:

Buna,cum pot lasa un comment la un utilizator okazii? este un tepar, si nu vreau sa pateasca si altii.va multumesc anticipat

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Doar daca ai cumparat ceva de la el poti lasa calificativ. Altfel nici nu stiu cum ti-ai putea da seama ca e tepar sau nu.
Daca ai avut probleme cu el personal nu inseamna ca trage tepe pe internet.

| darrio2007 a răspuns:

Posteaza aici comentariul.

Răspuns utilizator avertizat
| pioneeraudio a răspuns:

Nu prea poti. doar daca ai cumparat de la el. iti poti da calificativ negativ + motivul acordarii calificativului. ex: produsul/obiectul era defect, mi-a trimis altceva si acum nu raspunde la telefon/ email etc bafta funda?

| clau17dia explică (pentru pioneeraudio):

Pai am vrut sa fac schimb, si eu i-am trimis un c3, si 120 lei, iar el trebuia sa trimita un n8, dar nua facut-o...Ș(( nu stiu cm a facut asta.acum am sunat la politia din gorj, si e pe urmele lui.este cunoscut pentru asa ceva.

| pioneeraudio a răspuns (pentru clau17dia):

Niciodata sa nu faci asa ceva. am patit-o si eu

| clau17dia explică (pentru pioneeraudio):

Cu siguranta nu amsa mai fac asta niciodata.am avut noroc, cu politistii din gorj.am sunat acolo la politie, si l-a cautat la scoala.m-a sunat mama luisi mi-a trimis telefonul si banii.era un pustan de 17 ani.