| Pomar a întrebat:

cum pot sa maresc o partitie? Adica sa iau din F si sa pun in C de exemplu? Am nevoie de ajutot fiindca nu mai am nici macar 1 Mb liber in C unde e instalat windows si nu mai imi merg programele sau merg foarte greu straight face daca eczista o metoda in afara de a reinstala windowsul spuneti-mi si mie pls big grin

1 răspuns:
| Minks a răspuns:

Exista. Programe de facut partitii, dar sunt riscante in caz ca nu stii sa le folosesti.