| Cristian_Matei_1995 a întrebat:

Am instalat astazi windows 7 x64 home premium dar nu imi place si vreau sa ma intorc la vechiul windows XP. Mi-a fost creat un director cu numele Windows. old cu tot ce aveam ca setari si programe in C:/ dar ca sa ma intorc la windowsul initial am nevoie de spatiu liber in C:/ pe care eu nu il am. Am incercat un program de partitie ca sa imi maresc spatiul liber in C:/ dar imi spune ca nu merge pe versiunea de windows cu x64. Nu stiu ce sa mai fac. Cer ajutor. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| rivelinio a răspuns:

Cand ai instalat windows 7. nu l-ai instalat cum trebuie si de aceea tia aparut windows old.instaleaza windows xp si nu va fi problema.tot ce ai in c se va sterge automat si va ramane doar xp