| zumaq a întrebat:

Buna,cum pot sa-mi recuperez contul de hay day.Ca sa-l recuperez i-mi spune "If you want to erase the curent farm and load your old one.Please type confirm". Numai ca nu stiu ce trebuie sa scriu.

Răspuns Câştigător
| dany19981998 a răspuns:

Scrie CONFIRM acolo ca sa poti sa continui.

15 răspunsuri:
| Paraschiv_Gianina_1981 a răspuns:

Cum pot sa mi recuperez hay day dela nivelul ramas daca telefonul a fost resetat si a fost dezinstalat jocul.

| Ivancu_Mirabela_1996 a răspuns:

Confirm

| Gisca_Maria_1973 a răspuns:

Confirm

| denialex a răspuns:

Confirm

| Nicolae_Catalin_1980 a răspuns:

Confirm

| MoiseGabriela a răspuns:

Confirm

| Marian_Matasaru_1978 a răspuns:

Imi da eroare in Google play

| Doina_Cristea_1969 a răspuns:

Confirm

| Lyly_Ion_1982 a răspuns:

Buna ai tezolvat cu imtrarea in cont acelasi lucru am patit si eu te rog poate ma ajuti si pe mine. Multumesc

| Ciubotariu_Mugurel_1982 a răspuns:

Confirm

| Ene_Mariana_1975 a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru. Nu am idee cum sa ma conectez cu acelasi leval...