| David23445 a întrebat:

Buna, cum pot verifica nivelul de cerneala la o imprimanta EPSON?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca imprimanta are capabilitatea de a indica nivelul de cerneala, atunci programul livrat cu imprimanta va indica nivelul.

| David23445 explică (pentru Bula):

Da poate dar nu stiu unde sa dau clic

| David23445 explică (pentru Bula):

Cand va ramane fara cerneala cred ca imi va arata imprimanta ca ceva e ineregula

| Bula a răspuns (pentru David23445):

Atunci iti va arata ca tipareste cu lipsuri de cerneala.

| dinaprilie a răspuns:

Functie de mode vine, poate, cu un program care iti arata grafic pe ecran..altfe poate sa/l scoti si sa te uiti la el in lumina sa vezi "ochiometric".

| David23445 explică (pentru dinaprilie):

M-am uitat in program a trebuit sa instalez un program cand am pornit imprimatna dar nu mi zice nimic de cerneala acolo poate nu stiu eu unde sa dau clic