| RyAngel a întrebat:

Cum resetez o camera HP photosmar E 427? Vreau sa o resetez pentru ca atunci cand vreau sa fac o poza nu se vede decat ecranul negru si atunci cand o fac si imi apare dupa ce apas butonul asa negru cum se vede tot negru apare. De ieri pe la ora 15

2 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Pai ain in menu reset. Dar ai grija sa scoti toate pozele ca se sterg automat. Mai intai le scoti si dupa faci un reset total. cred ca asa se face. nu este buton separat de reset.

| RyAngel explică:

Mai exact?