| QuadruplePersonality a întrebat:

Buna :D.

Am vazut pe youtube mai multe clipuri gen asta : http://www.youtube.com/user/GETTOxFABxFOREVER

Imi place mult, poate fac si eu >:. In fine, ce program se poate folosi in scopul asta, ca observ (si observ bine cred) ca sunt poze care se deruleaza una dupa alta.

Am vazut la photoscape ceva pentru filmulete, dar ar fi mai bine sa fiu sigura de ce poate face.

Multumesc. :*

Răspuns Câştigător
| dienuk a răspuns:

Movie maker. big grin sau ulead studio 9. e cel mai bun :X pentru mine big grin

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Poti folosi direct programul care vine odata cu windowsul. Il poti accesa din Start -> Toate Programele (sau All Programs, depinde de limba> -> Windows Movie Maker . happy
Succes cu filmul! ^.^

| spiga92 a răspuns:

Windows movie maker...cred

| MalinaH a răspuns:

Mai bine incerci proshow producer.eu il folosesc si crede-ma merita