| Alinaalian1234 a întrebat:

Daca am folosit o ora internetul pe telefon si sunt pe abonament, cand formez *123# trebuie sa imi apara si internetul la cost nu thinking ...sau imi apare cand primesc factura?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| GrizzlyRO a răspuns:

Iti apare la cost suplimentar cand tastezi *123# happy mie asa imi apare oricum eu am abonament la net platesc inca 4sau 5 euro si am 250 mb pe luna happy cand depasesc imi apare la cost suplimentar happy
Funda?

2 răspunsuri:
| Cineva12 a răspuns:

Daca esti apelant/a Vodafone poti apela *123#,in schimb iti arata creditul tau (4. 30Euro-Credit-ex.)

| Matt24 a răspuns:

O sa iti apara abia maine, nu se actualizeaza imediat.