| uNKN0Wn a întrebat:

Buna,daca pun Windows pe un stick, dupa ce instalez windowsul pot face stickul la normal? Adica sa sterg windowsul de pe stick?

7 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Da, intri din nou in stic si stergi cu delete windowsul, de aia sunt stikuri, ca sa si stergi de pe ele, ca daca nu cu ce ar fi mai bune ca dvd /cd -urile?

| uNKN0Wn explică:

Va multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. daca intrebi asta banuiesc ca esti paralel in a pune windows-ul pe stick asa ca iti recomand tutorialul asta video http://www.videotutorial.ro/? p=2737

| uNKN0Wn explică (pentru anonim_4396):

Pai cam dalaughingam o problema si nu pot pune windows pe cd.Sa pun windows pe stick e foarte usor cu programul WinToFlash, dar eu vroiam doar sa stiu daca pot aduce stickul la normal.

| gicaputinica a răspuns:

Da! Poti!

| Onio a răspuns:

Da poti, dar e mai bine sa il ai acolo de rezerva, asta in cazul in care este stick-ul tau happy

| catalina1121 a răspuns:

Da, prin indicat este sa il si formatezi.