| maria0405 a întrebat:

Buna! De 2 ani mie nu imi merg datele mobile. Sunt pe reteaua digi mobil si pur si simplu nu imi merg. Am incercat si modalitatea cu setarilie dar nu a mers. Am incercat sa ma duc la digi dar trebuie sa ma duc cu titularul de cont (abonament) si dureaza ceva. Cum as putea sa rezolv?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai fost singura si ti s-a spus sa mergi cu titularul abonamentului? Curios! Si ai stat doi fara sa beneficiezi de datele mobile? Cam neglijenta ai fost!

Bula
| Bula a răspuns:

Mergi cu titularul abonamentului, altfel se poate considera telefonul /numarul furat.

| darrio2007 a răspuns (pentru Bula):

Oare cum se poate fura un abonament? Intreb si eu.

| Bula a răspuns (pentru darrio2007):

Ai dreptate, m-am exprimat gresit. big grin
Am vrut sa scriu "numarul". happy

| Zuzu1991 a răspuns:

Telefon la:
*777
ii freci la melodie pana te rezolva... pentru niste date mobile nu o sa iti ceara cnp si alte tampenii
oricum, nu stiu ce ai facut la setari, dar la toate setarile de internet de la gigi e trebuie pus cuvantul:
internet
ca username, si absolut nimic altceva la restul
eu am facut personal hotspot sa mearga pe ios asa