| CatalinahoneyX a întrebat:

De cateva zile am o problema. De cate ori imi schimb poza de profil, cu i niua poza, imi zice ca a fost schimbata acum 10 ore. Dar nu e adevarat. Era schimbata doar de un minut. Aveti vreo idee in legatura cu ce se intampla? Poate fii din cauza datei si a orei din calculator?

10 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cel mai probabil ai setata gresita ora de la calculator.

| CatalinahoneyX explică (pentru OldSoul):

Si cum ar veni setata corect?

| OldSoul a răspuns (pentru CatalinahoneyX):

Sa corespunda cu asta http://oraexacta.net/

| AdycuThebest a răspuns:

Dar la ce iti schimbi poza de profil?

| AdycuThebest a răspuns:

Tpu...facebook...skype...whatsapp?

| AdycuThebest a răspuns:

Ok...nau ai mentionat ca la facebook.
:-p. sincer ...chiar nu stiu ce ti sa inamplat... poate doar tie iti arata asa...si prietenilor tai le arata ca ai schimbat.i...habar nu am.
hee hee

| CatalinahoneyX explică (pentru AdycuThebest):

Si prietenilor mei le arata ca tot acum 10 ore am schimbat-o cand am schimbat-o doar de un minut! laughing Pe mine ma oftica foarte tare chestia asta laughing

| AdycuThebest a răspuns:

Lasa...nu te mai ofica.hee hee) da.o in colo de poza...hee hee)))

| AdycuThebest a răspuns:

Schimbi din bara de start in dreapta la ceas...sau din control panel...