| mikoto a întrebat:

De cateva zile am trecut la upc, cu pachetul tv HD si 200 mp la internet. Problema este ca skype-ul si internetul in general merg prost (in timpul unei convorbiri skype-ul se intrerupe si nu are semnal, iar chat-ul de pe fb se deconecteaza si se incarca greu). Mentionez ca tot orasul este conectat la upc, deoarece upc a cumparat toate companiile de tv si internet. Poate fi asta cauza faptului ca internetul se incarca greu? Va multumesc.

1 răspuns:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, e adevarat ca la orele de varf internetul merge putin mai greu, dar nu cum spui tu. Suna la cei de la UPC si spune-le problema ta, doar ei te pot ajuta in legatura cu internetul.