| Katomi a întrebat:

De ce îmi apare doar id-ul la messenger? În lista cu contacte îmi apare numele pe care l-am ales ( exemplu " x " ) Iar când dau la istoricul conversaţiilor îmi apare id-u nu numele (exemplu " y " ) iar la persoana cu care vorbesc îi apare numele.

2 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Pai cred ca ai dat tu sa apara asa. Dai la preferences apoi dai la apparance si iti apare pe undeva for each contact show : nick name or id. trebuie sa dai pe prima ca sa-ti apara numele. Sper ca ai inteles!