| Kaliiii a întrebat:

am o problema cu Yahoo Messenger, cand vorbesc cu o persoana imi apare numele in dreptul a tot ce scrie spre exemplu:
Andrei: si tu ce mai faci
Andrei:?
Andrei: laughing
cum fac sa dispara chestia asta? Inainte nu aparea asa.

1 răspuns:
| Brodo a răspuns:

Salut. Poti face asta foarte simplu, cel mai probabil ai luat un virus. Mergi in control panel si dezinstaleaza-ti Yahoo Messenger si dupa Instaleaza-l din nou, si problema ta va fi rezolvata! Alta solutie nu exista! Mai poti da si un scan din cand in cand din antivirul, e posibil calul troian sa pasca linistit in configuratia pc-ului tau!winking