| emma_8868 a întrebat:

Buna!
de ce nu mai pot descarca pozele din aparat? am aparat samsung iar cand introduc cardul in cititorul de card sau daca vrea sa le descarc cu cablul de la aparat nu ma lasa sa deschid folderul ca sa le iau

2 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Toarna un pic de ulei, poate s-au intepenit.sau ai inghesuit prea multe poze si acum nu se dau iesite.

| Babylonul a răspuns:

Vezi ca respectivul card are un buton deschis inchis care ofera siguranta vezi sa fie deschis se afla pe card pe margine bafta happy