| belutzaa a întrebat:

Pana acum cand bagam cardul aparatului foto in laptop, in cititorul de carduri, puteam descarca pozele fara nicio problema. De curand, cand bag cardul imi arata memoria ocupata de poze, atatea cat sunt ele, nu toata memoria, doar cat ocupa, pe aparat imi apata pozele foarte ok, dar in calculator nu mi le arata deloc. Cum pot face sa le descarc? Cu USB-ul aceeasi treaba se intampla.

1 răspuns:
| Eygey a răspuns:

Poate ti s-a stricat ceva din laptop. ai garantie dul si til fac ei.