| xXCrissXx a întrebat:

De ce nu pot să intru pe mess, am scris id-u si parola si sunt scrise bine, dar cand sa SIGN IN se incarca un pic dupa imi apare iar id si parola sa scriu dar iar SIGN IN si tot asa dar nu imi apare nici-o eroare, am incercat sa intru pe alt id si a mers sau pe id meu dar pe meboo si a mers adica id si parola nu au nici o problemă thinking Vă rog spuneţi-mi ce să fac, e cam naşpa să stai pe meboo, poate stiti o solutie puppy dog eyes, dau fundăă kiss!

Răspuns Câştigător
| TudoricaRobert a răspuns:

Buna! si eu am patit acest lucru, cauza este ca cineva incearca sa intre pe mess-ul tau si iti scrie id corect si parola gresita, maine iti va merge 100%!

6 răspunsuri:
| anoxdox a răspuns:

Reinstaleaza yahoo-ul si o sa mearga dupawinking

| xXCrissXx explică (pentru anoxdox):

Am încercat dar degeaba sad

| paulapaulina a răspuns:

Imi pare rau dar nu pot sa te ajut sad

| banditmik90 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie pe vremuri. Vezi daca data este ceea corecta, adica de multe ori bateria de la Bios ramane fara curent, si se pune pe data de 2004 (exemplu) verifica daca este data corecta. Succes!

| banditmik90 a răspuns:

Dai un click dreapta pe Messenger, pe bara de sus de la mess, si intra in Network Settings, sau ceva de genu, eu il am in spaniola, sivezi daca este bifat USE PROXY, in cazul in care este, debifeazal si bifeaza celalalt de sus, Use internet connection automatically. Succes!