| R9kitty a întrebat:

TPU! Am o problema cu logarea in Messenger. Imi scriu parola si ID-ul ( stiu sigur ca sunt ambele corecte pentru ca pe mail pot intra ) si imi apare ca nu am scris bine. am incercat sa intru cu alt ID pe Mess si mergea, deci problema e de la cont.
Ce as putea sa fac in legatura cu asta?
Multumesc anticipat :*

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| raducu1205 a răspuns:

Mda si eu am patit asta, am repornit calculatorul, am oprit modemul de internet si mi-a mers. Multa bafta!
Funda?

| R9kitty explică (pentru raducu1205):

Problema asta o am de cateva saptamani, nu functioneaza asa happy

| raducu1205 a răspuns (pentru R9kitty):

Pai inseamna ca e ceva bug incearca sa reinstalezi messengerul. Daca reusesti si merge da funda pls Ms. Multa bafta!

| R9kitty explică (pentru raducu1205):

Nu merge happy

| yo1409 a răspuns:

Cand intri in messenger uitate in partea de jos,, Forgot your password?'' dai pe ala si iti deschide o pagina acolo bagi id tau si iti cere intrebarea aceia de siguranta pe care ai ales-o cand ti-ai facut id. Dupa doar bagi parola noua.

| R9kitty explică (pentru yo1409):

Am facut si asta. si la fel, imi intra doar pe mail

| yo1409 a răspuns (pentru R9kitty):

Pai daca poti intra pe mail ai si messenger online direct de la ei de pe site incearca cu alt messenger.