| Anonimul151 a întrebat:

Bună. De ceva timp, tot caut o mini cameră wireless de luat vederi (live), pe o aplicație. Însă ce găsesc eu e de o autonomie foarte mică. Adică se încarcă la usb și nu tine mult încărcată.

Eu aș avea nevoie de una mini, astfel încât să nu se vadă. Doresc sa o pun la exterior. Se poate să fie și fără wireless, fără urmărirea pe aplicație. Însă dacă are e mult mai bine.

Aș avea nevoie de o astfel de cameră care să filmeze timp de câteva ore, dar să nu fie nevoie sa fie ținută în priză.

Pe spy-shop și pe alte site uri de acest gen, nu găsesc ce îmi trebuie.

Nu doresc să fie nici foarte scumpă.

O altă opțiune de cameră de supravegheat aș avea? Astfel încât să nu fie nevoie să o tin mereu în priză non-stop. Să se poată încarcă și să țină încărcată timp de câteva ore.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Iei un acumulator extern de 10-15 A și te ține cam o zi sau mai mult.

| Fr13nd a răspuns:

Nu gasesti camera wireless cu autonomie mai mare de 5 minute (daca este de mici dimensiuni). O poti conecta la un acumulator extern de 20.000 mAh si are autonomie buna (probabil 1 zi daca functioneaza permanent) dupa care trebuie inlocuit acumulatorul.