| BonjourSuntVlad a întrebat:

Buna,de Craciun am primit un card sd de 32 de gb si nu imi apare acea setare acolo la stocare "formatare ca memorie interna", am un Samsung galaxy j3 2016 si nu stiu ce sa fac,va rog daca ma puteti ajuta,sa imi ziceti daca ar mai fii vreo modalitate de a seta cardul sd ca memorie interna, multumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cardul este card, si memoria interna este memorie interna.
Poti seta insa, ca pozele sa se salveze pe card, sau download-urile la fel, sa fie salvate pe card.