| JMSDH a întrebat:

Buna
De curand am decis sa imi cumpar un ps2. Vreau sa intreb daca trebuie neaparat cd original la jocuri si daca poti sa vezi si fisiere video pe el.

P. s.
La multi ani

Răspuns Câştigător
| hartex100 a răspuns:

Doar daca modezi ps2 si atunci poti juca jocuri fara cd'uri originale si poti vedea si videowinking Funda puppy dog eyes

| JMSDH explică (pentru hartex100):

Ce inseamna modare? Cam cat costa?
Scz. stiu ca aceste intrebari par tampite dar vreau sa stiu cam cat ar fi costul total

| hartex100 a răspuns (pentru JMSDH):

Modare-Proces de hack al consolei pentru care va rula jocuri neoriginale la un ps2 pretul e maxim 50 de ron