| Ooooookkkpappa78 a întrebat:

Bună! De ieri seara nu-mi merge Instagram, când îl deschid îmi arata doar negru. Ce as putea face?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Reinstaleaza l din nou nu ai spus pe telefon ai aceasta problema sau pe desktop sau laptop

| Ooooookkkpappa78 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pe telefon, l am reinstalat de câteva ori și tot nu merge

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ooooookkkpappa78):

Te au blocat ei asa trebuie sa astepti sa te deblocheze, cine stie tu ce ai scris pe Instagram ai vorbit urit si de aceea te au blocat.

| Ooooookkkpappa78 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai în browser îmi merge, nu și în aplicatie

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ooooookkkpappa78):

Atunci o altă soluție ar fi să resetezi telefonul la setările din fabrică. Reinstalezi apoi Instagram și vezi dacă merge.

| Ooooookkkpappa78 explică:

Amuzant

| Anamaria1929a a răspuns:

La fel și miee de cateva zile, ce sa fac?