| RebecaManea a întrebat:

Bună,deci,am un cont de facebook şi i-am uitat parola,am încercat să mă conectez la contul de yahoo dar nu l-am făcut eu, şi nu-i ştiu id-ul şi nici parola (doar emailul) cum aş putea să-mi resetez parola contului de fb? vă rog am nevoie neapărat.mulţumesc,

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă nu mai ai nici parola de la FB, nici măcar parola de la email, cu care te logai pe FB, atunci contul e pierdut. straight face
Poate, totuși, ți-a rămas scris nr. de telefon în contul FB, verifică, vezi dacă ai un cod de confirmare între mesajele primite...