| AleeePunct a întrebat:

Deci am un LG Optimus Sol si am instalat pe el Cyanogenmod 7 booteaza in continuu, adica nu se deschide. Arata numai imaginea de la cyanogen si ramane asa. Vreo idee? P.S. Nu intra in Recovery Mode. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Babylonul a răspuns:

Du-te la un service autorizat te va costa intre 10 30 70 lei dupa cat de nou sau vechi e telefonul, sau formateazal automat bafta

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Babylonul a răspuns:

Detalii schimbai softul da ca face figuri bafta laughing

| AleeePunct explică (pentru Babylonul):

Si cum sal schimb?

| Babylonul a răspuns (pentru AleeePunct):

Du-te la un service autorizat te va costa intre 10 30 70 lei dupa cat de nou sau vechi e telefonul, sau formateazal automat bafta