| ali17 a întrebat:

Salutare TPU, telefonul meu Lg G3, nu booteaza si nu pot intra in meniul de recovery mode, doar in cel de download mode

6 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

Din ce sună, nu merge sistemul de operare, adică trebuie reinstalat sistemul de operare.

| ali17 explică (pentru ishallhelpyou):

Am vorbit cu cineva si chiar asta voi face, intrebarea este cum? daca as putea sa reisntalez sistemul de operare eu in loc sa il duc la service ar fi super

| ishallhelpyou a răspuns:

Mai bine il duci la service, nu e chiar asa usor pe telefoane ca la calculator.

| ioanamaria2001 a răspuns:

Soarta sad

| BB75 a răspuns:

Buna! poti sa-l resetezi din butoane. cum ar fi sa ti apasate butoanele de on/off + volum sus. ( https://www.youtube.com/watch?v=h9BvgbyZkjE ) sau poate gasesti ceva mai bun.

| ishallhelpyou a răspuns (pentru BB75):

Recovery mode, este ce ai descris mai sus și el a zis că nu merge sad.