| Alleeeeeeee a întrebat:

.Deci, tata trebuie sa plece in strainatate. si la firma aia ii trebuiesc actele trimise mai de acum. cum sa i le trimit prin email? sa fac poze? sau..merge cu imprimanta sa scanez, nici nu stiu sa ma exprim :-s

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Le scanezi cu imprimanta si le trimiti prin posta electronica in caz ca are net, daca nu ia legatura cu el sa vezi cum le poti trimite

| Alleeeeeeee explică (pentru mgtow):

Pai si apare ca poza? adica bulentinul, se vede tot, poza, date?

| mgtow a răspuns (pentru Alleeeeeeee):

Da o sa se vada bine

| Alleeeeeeee explică (pentru mgtow):

Multumesc mult

5 răspunsuri:
| kissbacau a răspuns:

Am facut si eu treaba asta candva cu un buletin si alte alea. toate te duci la un xerox dinasta si le scanezi si ii zici aluia aleia sa ti le bage pe un stick toate cele scanate. altfel nu ai cum

| AlexandruRares a răspuns:

Chestia cu copiile actelor nu e atat de importanta. Ai grija ca tatal tau sa nu fi platitvreun avans la aceea firma ca cu avansul la ramane
Majoritatea firmelor sunt conduse de niste excroci tepari