| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Dețin un monitor Philips 196v3LAB pe care sunt conectate camerele de supraveghere. Monitorul are doar intrare HDMI și VGA, cum as putea sa intru în setările acestora?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu vrei sa intrii in setarile monitorului? Are butoane sub ecran si de acolo intrii in setari, si daca intrii in setari ce anume vrei sa faci?

| nukeyly a răspuns:

Din descrierea data NU POTI nici daca esti 007,
monitorul doar reda acum pe direct sursa > imagine.
E ca si cum te uiti la tv dar nu poti face nimic la stirile lui Esca.

Trebuie un dvr la mijloc[intre camera si monitor] si atunci ai setari poti intra cu maus sx sau maus dx depinde de configuratia de fabrica.

| RaduRobertRO a răspuns:

Ar trebui sa conectezi la PC si apoi sa auti un soft al lor, de unde sa faci setarile. Nu sunt 100% ca se pot seta multe din ceea ce da Win 11.