| Xenoverse1 a întrebat:

Buna dimineata, acum mi s-a facut o actualizare la windows 10 si dupa actualizarea sistemului de operare, meniul de start apare pe tot ecranul si nu stiu cum sa fac sa revina pe modul desktop, ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| slayer09 a răspuns:

Vezi ca in partea dreapta langa ceas ai notificarile, da-i la notificari si jos ai un butonas cu optiunea mod tableta: apasa pe el si va reveni totul la normal.

| Xenoverse1 explică (pentru slayer09):

Mersi s-a rezolvat problema.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ti s-a dereglat rezolutia ecranului, a trecut in mod VGA.
Da click-dreapta pe ecran - Proprietati si regleaza inapoi rezolutia la cat a fost inainte.
Daca nu ai optiuni de rezolutie mai mare, atunci verifica in Device Manager starea driver-ului video.

| Xenoverse1 explică (pentru Bula):

Nu s-a dereglat deloc rezolutia, pur si simplu apar pe tot ecranul iconitele din meniul de start sunt normale dar nu stiu cum fac sa revina pe modul pe desktop.

| stefan4747 a răspuns:

Cum adica meniul de start? apropo, nu mai da update la windows 10 ca mai rau iti face

| Wr3nch a răspuns (pentru stefan4747):

Nube ca si cum ai putea sa il opresti fara sa editezi in register si sa risti sa il strici de tot?