| ClaudiuTicu a întrebat:

Buna dimineata! Din pacate nu pot sa-mi fac adresa de email... cand ajung sa scriu datele secrete la email si ultima sa scriu codul de la email impotriva spam-ului. Se incarca codul, sa ma inscriu intr-o noua adresa de email... si nu funcioneaza se incarca codul si spune va rog asteptati. Ce trebuie sa fac? Am mai incercat la ore diferite e la fel.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In acel moment nu iti arata nici un cimp cu semn rosu, ca nu ar fi bun?

| trisoru a răspuns:

Iti fac eu un mail nou iar tu iti schimbi parola

| aleahimk a răspuns:

'neata! Mai nou la parola trebuie sa existe o cifra, precum si o majuscula, pentru a fi mai puternica. Incearca asa.

| ClaudiuTicu explică:

Am scris parola, parola a fost puternica ...imi arata verde totul a fost foarte binehappy