| anonim_4396 a întrebat:

Dintre Android Ice cream sandwich si Android Jelly Beam care este mai bun?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Jelly bean e mai bun, iar diferenta e destul de mairicica. Cel mai mare plus al lui jb fata de ics este project butter care activeaza vsync pe telefom. Plus ca managementul memoriei este inbunatatit.

3 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Jelly Beam
O zi buna

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Hello! big grin
Pai Jelly Beam este mai nou decat ICS, deci clar mai bun! Un lucru bun e ca managementul memoriei este imbunatatit. Android vegheaza happy ByeBye!

| Cipy23 a răspuns:

Buna... pai normal Jelly Beam dar intre el si Ice Crem nu e diferenta prea mare. Sunt c-am la fel doar numele difere si ca cel Jelly Beam are cateva lucruri in plus, dar nu e cine stie ce. Succes, sper ca te-am ajutatwinking