| trochios a întrebat:

Imi poate da cineva un link de DOWNLOAD cu android 4 Ice Cream Sandwich sau Jelly Bean sau orice tip pentru Vodafone Smart 2 (Alcatel V860)

3 răspunsuri:
| Bogdan1234435 a răspuns:

Ii mai complicat decat crezi... intai trebuie sa ai acces la root. cea ce ii cam greu avand in vedere ca Vodafone smart = Huawei = marca fara nume ceea ce inseamna ca nu o sa prea gasesti ghiduri pe net

| trochios explică (pentru Bogdan1234435):

Am istalat deja recovery mod pe el si am instalat deja un android pe el numa ca rom-ul are multe buguri pentru ca nu este char pentru acest model de telefon.Si de aia cau un android cat de cat sa fie original adica saq nu fie umplut cu tot feluri de interfate se alte prosti

| Bogdan1234435 a răspuns (pentru trochios):

Pe xda-developers ai incercat?