| EnglishGirl2014 a întrebat:

doresc sa gasesc o persoana. Este decedata, dar as dori sa aflu mai multe despre ea. Ii stiu si numele si localitatea unde traia. Va rog sa-mi da-ti niste site-uri prin care pot gasi cate ceva despre omul respectiv. Nu a fost faimos, dar a fost un avocat destul de bun. (P.S.: nu scrie-ti "Facebook" sau "hi5", va rog, nu m-ati ajuta...)

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| MitroAlex94 a răspuns:

In Romania nu exista asa ceva. Poate daca stii la ce firma de avocatura a lucrat.

| EnglishGirl2014 explică (pentru MitroAlex94):

Okay, mersi mult, oricum happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu esti in filmele de la hollywood, sa gasesti in 2 minute tot ce vrei despre cine vrei prin nu stiu ce programe minune.

Cea mai mare sansa e sa ii cauti numele pe google si cam atat

| EnglishGirl2014 explică (pentru suntserios):

Okay, am intrebat si eu. Daca nu vrei nu trebuie sa-mi raspunzi, bine? Asta nu-ti da nici un drept sa-mi vorbesti urat. Salut!

| suntserios a răspuns (pentru EnglishGirl2014):

Si unde ma rog tie ti am vorbit urat? abia acum meriti o injuratura

| EnglishGirl2014 explică (pentru suntserios):

Pai zi, ce, te tin eu? laughing)